Muhafazakar Tatil İçin İslami Oteller

Yazar: beytül ahzan Tarih: 25 Temmuz 2017 301 kez okundu Genel Yorum Yok
islami oteller

Muhafazakar oteller

İslami oteller, Müslüman ailelerin ve bilhassa ailenin kadın mensuplarının konforu ve gönül rahatlığıyla tatil yapabilmesi için özel kurallara göre işletilen, muhafazakar tatil yapmak isteyen aile ya da bireylere özel hizmet veren otellerin tümüne verilen genel isimdir.

Muhafazakar islam otelleri, alkolsüz oteller olmalarının yanı sıra, evli olmayan çiftlerin kabul edilmediği, İslam’ın gerektirdiklerine ve genel ahlak kurallarına aykırı davranan kişilerin alınmadığı, otel restoranındaki yemeklerin tamamen dini gerekliliklere uygun şekilde yapıldığı otellerdir.

Her bir otelin kendine özgü imkanları olmakla birlikte, muhafazakar tatil köylerinin bir kısmında, hanımlar için özel plaj imkanı dahi sunulmakta ve bu plajlara belirli bir yaşın altındaki erkek çocukları kabul edilirken, yaş sınırını aşan çocuklar dahi kabul edilmeyerek, mahremiyete üst düzeyde ehemmiyet verilmektedir. Aynı zamanda havuzu dışarıdan görünmeyen muhafazakar tatil villaları seçenekleri olan otellerin yine bir diğer kısmında, özel havuz değil de, yine sadece bayanların kullanabildiği genel ortak kullanımlı havuzlar da mevcuttur.

Nüfusunun %99’u Müslüman olan güzel memleketimizde de ailesiyle ahlak kurallarına uygun davranan diğer müşteri profilinin içerisinde rahatça tatil yapmak isteyen aileler düşünülerek, pek çok muhafazakar otel hizmet vermektedir.

İslami Oteller 

Muhafazakar tatil planınızı en uygun fiyat avantajlarından yararlanarak ve kredi kartına 9 taksite kadar ödeme kolaylıkları ile yapmak için, beklemeden bizimle iletişime geçin.

Türkiye’nin dört bir yanında hizmet veren İslami oteller ile mahremiyetinizden ödün vermeden, helal şartlarda dinlenin ve eğlenin!

İslami Oteller Antalya

ELVIN DELUXE HOTEL ANTALYA

OTEL ADIFİYATI:GENEL ÖZELLİKLERİ:
Elvin Deluxe Hotel440 TLHerşey dahil Antalya-Alanya Oteli
Muhafazakar Tatil - Çocuklar Ücretsiz


Yorum Bırak