Kısmet Açma Duaları Denenmiş Yöntemleri

Yazar: beytül ahzan Tarih: 6 Mart 2018 58.9K kez okundu Dua, Genel 83 Yorum

Kısmet açma duaları konulu bu yazımızda en çok kendini talihsiz,nasipsiz olarak gören siz değerli okurlarımızın sorularına cevap bulacağı, en etkili kısmet açma dualarını paylaşacağız. Denenmiş ve Müslümanlar tarafından faydalı ve etkili bulunan kısmet açma dualarını okuyarak, kapalı kısmetini açmak için Allah’a yalvarmak, kısmet açma büyüleri ve muskaları peşinden koşmaktan hayırlı ve caizdir.

kısmet duası


Denenmiş dualar ve en etkili yöntemler ile, iş kısmeti, evlilik kısmeti açmak için siz de dualarımızdan faydanalabilirsiniz. Allah kabul etsin inşallah!

DENENMİŞ KISMET AÇMA DUALARI

Hepimizin hayatında zaman zaman kendimizi kısmetsiz gördüğümüz anlar olmuştur. En çokta olmasını istediğimiz olaylar gerçekleşmediğinde kendimizi şansız görür ve bir umutsuzluğa kapılırız.

Kimi zaman iş konusunda şansım yok deriz,kimi zaman eş bulma konusunda nasibim yok deriz.Kaderimiz böyle imiş deyip olayları, hüzünleri sineye çekeriz. Oysa ki unuttuğumuz bir durum ise,bu dünyevi telaşlar arasında duaya yönelmeği unutmuş olmamız. Halbuki Allah’a şükredip o en güzel ve en etkili kısmet açma dualarını okursak hem kısmetimiz açılmış olacak, hemde ruhen duaların tesiriyle huzur bulmuş olacağız.Nasip açma dualarını geniş kapsamlı açarak yazımıza devam etmek istiyorum.

 

Evlilik için kısmet açma duası

 

Bir aile kurmak  hemen hemen hepimizin arzusudur. Ancak bazen izdivaçlarımızı yıllar geçmesine rağmen iyi bir talip bulamadık diye gerçekleştiremeyiz.Birde bakarız yıllar geçmiş biz hala bekarız.Yaş geçtikçe yalnızlığımızı daha iyi anlarız.

Evilik için kısmetinizin açılmasını istiyorsanız önereceğimiz dua ve ayetleri okumanızı öneriririz.

Ayrıca aşağıda verilen evlilik kısmeti açma duaları ve surelerine ek olarak çabuk evlenmek için dua yazımızı da okuyabilirsiniz.

 

Dua

inna fetehna leke fethan mubiyna.( Bu ayeti bol bol okumak kısmetinizi açar)

 

Dua

 

”Allahümme ya mufettiha’l-ebvab,iftah lena hayre’l-bab!”

 

Anlamı

 

Ey kapıları açan Allah’ım!Bizim için en hayırlı kapıyı aç!”

 

Hadıd suresi

 

’Ve ennel fadle bi yedillâhi yû’tîhi men yeşâu, vallâhu zûl fadlil azîm.’’

Anlamı

 

İhsan, üstünlük ve fazilet Allah’ü tealanın elindedir. Allah onu istediğinie verir. Allah fazilet sahibidir.

 

Bekar için kısmet açma duası

 

Taha suresi

 

Festebşirû bi bey’ıkumullezî bâya’tum bihî, ve zâlike huvel fevzul azîm(azîmu).

 

Bu Ayeti bekar arkadaşlar evilik düşündüğü andan itibaren hergün 100 defa okursa hayırlı bir kısmet ile karşılaşır Allah’ın izni ile

.

 

İş kısmeti açılması için dua

 

İş yerlerimizin kısmetli bol kazançlı olmasını hepimizde isteriz.  özellikle yeni bir iş yeri açtıysak daha bir heyecanla işlerimizin düzenli bir şekilde yürümesini isteriz.Bir yandan çalışma azmimizi daha artttırıp bir yandanda iş yeri kısmetimizin açılması için gereken duaları okuyup Allahtan bol rızık istemeliyiz.Allah’ü Teala çalışan kullarının , nasibini artırır,şansını bol yapar.

 

Karınca duasını mutlak ve mutlak iş yerinizin özellikle kapı içinde üst kısıma asmanızı öneririz.Kapı üzerinde uygun bir yer yok ise, uygun olan bir duavarada asılabilinir.İster bu duayı siz yazın çerçeve yapın isterseniz hazır yazılı temin edebilirsiniz.Buzdolap üzerleri için magnet olarakta piyasada bulunmaktadır.Tercih size kalmış.

Bu karınca duasının  fazileti ve etkisi sayesinde iş yeri nasibiniz inanamıycağınz derecede açılacak.

 

Karınca duası

Allahümme ya Rabbi Cebrâîle ve Mîkâile ve İsrâfile ve Azrâile ve İbrahime ve İsmaile ve İshaka ve Yakube ve münzilel berakâti vet Tevrâti vez-Zebûri vel İncili vel Furkan. Ve lâ havle ve lâ kuvvete illa billahil aliyyil azim. Lâ ilâhe illallahül melikül hakkul mübin. Muhammedü-Resülüllahi sadikul va’dil emin. Ya Rabbi, Ya Rabbi, Ya Hayyu, Ya Kayyum, Ya zel Celali vel İkram. Es’elüke ya Rabbel arşil azimi en yerzükani rizkan halalen tayyiben birahmetike ya erhamer Rahimin. Yemliha, Mekseline, Mislina, Mernüş, Debernüş, Şazenüş, Kefetatayyuş, Kıtmîr.”

 Hayırlı kısmet için dua

Allahümme ya mufettiha’-ebvab,iftah lena hayre’lbab.

Anlamı

Ey kapıları açan Allah’ım, bize en hayırlı kapıları aç yarabbi.

 

Ayetel Kürsüyü her iş yerinizi açarken ve kapatırken en az 3 defa okumanız ve sağ ayağınız ile iş yerinize giriş yapmanızda fayda olacaktır.

Ayetel Kürsüyü okuduktan sonra kısa bir dua ile iş yerinize adım atarsanız duanızın etkisi daha eftal olur.

Dua

Allahım canımın sağlığı ile iş yerime girmemi nasip ettin,canımın sağlığı ile çıkmamı nasip et. Rızkımı bol kazancımı helal eyle ya rabbi diye duamızı etmeyi unutmayalım.

 

Sevdiği ile izdivaç için dua

 

İnsanın hayatında en değer verdiği kişiler şüphesizki en sevdikleridir,hele bu hayatınızı birleştirmek istediğiniz biri ise ve kavuşma şansınız yok gibi görünüyorsa,karamsarliğa kapılmayın ve Allah’ın o güzel kudretli diğer 99 isimini Esma’ül Hüsnayı hergün okumanızı öneriyoruz.

Hergün çektiğiniz takdirde sevdiğiniz ile izdivacınız hasıl olur.

 

Hayırlı kısmet için dua

Allahümme ya mufettiha’-ebvab,iftah lena hayre’lbab.

Anlamı

Ey kapıları açan Allah’ım, bize en hayırlı kapıları aç yarabbi.


Yorum Bırak

 1. Ali dedi ki:

  Merhablar ben de kıbrıstan ali yaş 28 ciddi ilişkilere açığım tanışmak isteyen bayanlar varsa bekliyorum allah herkesin yardımcısı olsun inşallah

 2. olcay ayaz dedi ki:

  benim yaşim 28 ciddi düşünen bayan varsa evlilik için tanişabilir izmir hikamet etmekteyim 05546615675

 3. Emir dedi ki:

  Merhabalar ben emir 32 yasindayim İzmir’de yaşıyorum ici ve dışı güzel olan hanfendilerle evlilik düşünüyorum 05384515935 hayırlısı

 4. Fatih dedi ki:

  25 yıllık devlet memuruyum. Yakışıklı ve dindar biriyim.1,65 boylarında buğday tenli atletik bir vucuda sahibim.Burcum akrep.Aşırı kıskançlığım yoktur. 45 yaşlarında görünüyorum.Yaş takıntısı olmayan (35-45 yaş arası) güzel, tesettürlü, ince,zarif,kibar,çocuksuz bayanlarla evlenmek amaçlı tanışmak istiyorum. 0505 4931355

 5. Hakan dedi ki:

  Herkese Selamlar olsun ben hayatım boyunca vatanıma milletime dinime saygılı ve inançlı bi insan olarak yaşadım hiç bir zaman haram da gözüm olmadı hayatım boyunca tek isteğim bi aile kurmak oldu çok şükür evim işim var helal kazananlardan oldum eğer niyeti ciddi bi bayan varsa sms atsın ve lütfen ciddi insanlar yassın 0531 230 89 94

 6. Cihan dedi ki:

  Gerçekten okuyup faydasını gören oldumu ALLAH ın herşeyine inanırım ALLAHa meleklerine peygamberlerine kitaplarına islama ve herşeyin yaratıcısı ALLAH tır kuşku şüphe yokk tur herşeyi yoktan var eden yüce ALLAH tır ama insanlara artık inanasım gelmiyor çünkü her kafadan farklı bi söz çıkıyor ikincisi benimde çoğu şeyde kısmetim yok çok şükür sapa sağlamım sağlık konusunda hiç bir sorun yok çoğu insan herşeyi paraya. Dönüştürmüş kızların çoğu parası olana barıyorlar 32 yaşındayım yoksul olduğum için bir de çok çekin geç oluğun için mi kaybe

 7. turker dedi ki:

  arkadaslar e-postami yanlis vermisim hatali yani burdan ulsabilirsiniz tesekkur ederim.

 8. turker dedi ki:

  merhaba arkadaslar bende sizin gibi nasipsiz kismetsizim yeni almanyaya geldim belki burda nasibimi bulurum diye hala devam ediyor kismetsizligim 🙂 almanyada yasayan cocuksuz bayan arkadaslar bana ulasabilirler cocuksuz diyorum cunku ben hic evlenmedim yas 42 rabbim izin verirse evlenip mutlu olmak isterim.

 9. Nesibe dedi ki:

  Selamün aleyküm benim bir cafem var baştan islerim çok iyidi fakat ne oldu bilmiyorum birden bire islerim kesildi devamlı gelen müşteriler gelmez oldu şuanda dahada kötü durumdayım her yerimi borç sardı hiç müşterim yok cafeyi kapatacağım bu gidişle nazar dedim okurum yok ben büyü yapıldı diye düşünüyorum

 10. Dilruba dedi ki:

  Allah herkesin kalbine göre versin

 11. Hale dedi ki:

  Merhaba İstanbul da dogdum büyüdüm 2 yıldır işsizim borçlarım var iş bulamıyorum 42 yaşındayım hiç evlenmedim iş ve Eş kismetim kapalı diye düşünüyorum

 12. Nur dedi ki:

  44 yaşındayım hiç evlenmedim ciddi düşünen ahlakı değerleri olan arkadaşlarla gorusmek isterim

 13. Anıl dedi ki:

  Merhabalar 26 yaşındayım gönlü güzel art niyetsiz vicdanlı insanlarla tanışıp ciddiyete kavuşturmak istiyorum

 14. tugba dedi ki:

  bir türlü kısmetim olmuyor ya

 15. Ilkay dedi ki:

  48 yaşındayım bir evlilik yatim ayrıldım iyi bir insanla tanışıp evlenmek istiyorum

 16. Hakan dedi ki:

  30 yaşındayım bir şirkette yöneticiyim tanışmak isteyen Konya civarı telefon numaram 05456273555 ulaşsın

 17. Sude dedi ki:

  Selamun Aleyküm Arkadaslar benim de Kismetim nasibim is Hayatim hersey kapanip aciliyordu megersem üzerimde 10 yildir Musallat varmis bilmiyordum mutlaka Rukye Kuran Tedavisi öneriyorum Sifa Allahtan Rabbim cümlemize Hayirli Imanli güzel ahlakli esler nasip etsin insallah Amin ecmain

 18. Akın dedi ki:

  Hayırlı bir eş çıksın karşıma kendi işimi yapıyorum 29 yaş

 19. Cemre dedi ki:

  Aynen arkdaslar bende çok kimetsizim Allah im hepiz in gönülüne göre verir insallah

 20. Erol dedi ki:

  S. Aleyküm. Ben başından kötü bir evlilik geçirmiş biriyim. Uzun zamandır da bekarım. Maneviyatı kuvvetli halim selim güler yüzlü 30_45 arası bekar veya çocuksuz bayanlarla ileriye dönük tanışmak istiyorum. Sağlık memuruyum.

 21. Engin dedi ki:

  Bende kısmetimi açmak için bu duaları okuyacağım. Inşallah yüce rabbim herkesin gönlüne göre en hayırlısını nasip etsin. 41 yaşındayım elim ayağım düzgün ama bir türlü kısmetim olmadı. Faydası olacak inşallah. Yüce rabbim dualarimizi kabul etsin. Amin.

 22. Mehmet Emin dedi ki:

  ALLAH ın Selamı Rahmeti bereketi ihsanı ikramı üzerinize olsun.İstanbulda oturuyorum 38 yaşındayım hiç evlilik yapmadım 28 ile 34 yaş arası inançlı tesettürlü bir hanım efendiyle tanışıp gönüllerimiz birbirine ısındıktan ve anlaştıktan sonra hayırlı bir şekilde evlenip temiz bir yuva kurmayı istiyorum.İstanbul ve çevresi tercihimdir.0542 845 00 95

 23. Remzi dedi ki:

  Bu dunyada bendn daha nasipsiz kismetsiz kimse var mi acaba? Yoksa lanetlenmişmiyim yada hayatima sonmu vermm lazim.

 24. Hakan dedi ki:

  Merhaba 43 yaşındayım 33 34 35 yaşları arasında kalbi temiz ibadetini yapıyor olması bayan arıyorum hayat yolunda onunla yürümek ıyi günde kötü günde dul bayan aramaktayım 0530 243 02 82 telefonum bu bekliyorum sabırsızca kalbimin aşkını

 25. Nurmmmnurmm dedi ki:

  23 yasinda bigenc kızım is ve izdivc konusunda hic şansım yok yasitlarimdan daha küçükler evlenirken daha ciddi bir birlikteligim bile yok isteyenm yok is yerlerinde de sessiz sakinim şansım yokk çok zor geçiyor hayatim bunaliyorum artik

  • Benim dedi ki:

   Ayni durumdayim bende 23 yasindayim ve tipatip ayni ne iş ne aşk ne para hic bisey de sansim yok en ufak biseyde bile sansim kismetim yok ne isteyenim var nede bir ciddi iliskim oldu

  • Sefa dedi ki:

   Merhaba bende27 yasindayim tanışmak istiyorum

  • Aysegul dedi ki:

   Bende aynı durumdayım

  • Aysegul dedi ki:

   Bende aynı durumdayım ya. 22 yaşındayım. Çirkin de değilim ama istemeye gelen yok ciddi ilişkim olmuyor. İş bulamıyorum anlamıyorum neden böyle oluyor

  • metin dedi ki:

   bende ayni senin gibiyim sansim yok herhalde 30 yasindayim kirsehirde yasiorum ismim metin bakkal isletiorum allahtan hayirli nasipistedim kurban.oldugum yarabbim verir benim nasibimde bir yerde saklidir elbet

 26. Mustafa dedi ki:

  Allah abdestli namazlı imani kuvvetli eşler nasip eder inş şimdi bu devirde bulmak zor ama allah’ın taktiri her an herşey olabilir

 27. mechul dedi ki:

  o kadar bahtsiz sansizim ki neye elim degse kuruyor adete hic islerim rast gitmez😔

 28. Ali dedi ki:

  Yaşım 39 İstanbulda yasıyorum niyeti yuva kurmak arzusunda olan maneviyata önem veren bayan la tanışıp nasipse hayatımı birleştirmek istiyorum evlilik düşünen ciddi bayan olursa tanışmak isterim 05330135527

  • Esra dedi ki:

   Merhaba sizin için de uygunsa tanışmak isterim.

   • Erhan dedi ki:

    Merhaba esra hanın sızınle tanısmak ısterim bende ileriye dönuk cıddı bır ılıskım olmasını niyaz edıyorum sizin içinde uygunsa buradan yazabılısınz veyada e postam uzerınden de yazabılırsnz bu arada yaşım 29. Isımım erhan kuaforüm

   • İbrahim dedi ki:

    Tanışabilir miyiz?

 29. Şabanbozkurt dedi ki:

  Allahim senin kapina geldim beni kapinda boşçevirme yarabbi allahim bana hayirli bir eş nasip eyle allahim ne olursun kapinda beni boş cevirme yarabbim

  • beytül ahzan dedi ki:

   amin. Allah gönlünüze göre hayırlı bir eşi size tez vakitte nasip etsin inşallah

   • Erdogan dedi ki:

    Rabbim hayirli eş ver bana amin rabbim hayirli eşler nasip eyle amin

    Rabbim hayirli eş bana nasip et amin

 30. Timur dedi ki:

  Selamunaleykum,
  asagdaki ayet Taha suresinden degilde tevbe suresinin 111 ayeti degil mi ?
  bide bu ayeti günde 66 kez mi okunacak yoksa günde 100 defa mi ?

  simdiden tesekürler.

  Bekar için kısmet açma duası
  Taha suresi
  Festebşirû bi bey’ıkumullezî bâya’tum bihî, ve zâlike huvel fevzul azîm(azîmu)

  • Erdogan dedi ki:

   Taha suresi gun de 100 defa okunur sela arasinda okunur rabbim hayirli eş ver bana amin

  • Ayşe dedi ki:

   Sizin yanlışsiniz var ben hafizim bahsettiğiniz ayet 111.tevbe Taha 111.ayetti değil Kur’an-ı Kerim’i açın bakın karıştırıyorsunuz ayetleri lütfen dikkat edelim..