Sevdiğine kavuşma duası adı altında toplanan duaları, aşık olunan kişinin de size aşık olması ya da terkeden sevgilinin kocanın eve geri dönmesi, evliliklerin düzelmesi, huzur bulması ve aşk dolması amacıyla okuyabilirsiniz.

Sevdiği kişiye kavuşmak için dua okumak yerine, büyü gibi İslam dininde yeri olmayan ve zinhar müsaade edilmeyen uygulamalara girmek yerine, bu en tesirli aşk dualarını okuyarak, helaliniz olabilecek kişiye Allah’ın izniyle kavuşmanız mümkün olabilir.


SEVDİĞİNE KAVUŞMAK İÇİN OKUNAN EN TESİRLİ DUALAR

Aşk tarifi imkansız,yaşanmadan anlaşılmayacak kadar öyle muazzam, güzel ve bir o kadar da özel  bir duygudur ki, bu duyguyu tatmamış kişiler için çokta bir anlam kazanmasada, seven için dıaşardan gelecek yorum ve önerilerin çokta bir önemi yoktur.Çünkü aşığın gözü kör kulağı sağırdır.Bu yazımızda sevdiğinize kavuşma,sevdiğini geri getirme, erkeğini eve bağlama vs dua,ayet ve sureleri paylaşacağız.Sizlerde sevdiğinize bir an aönce kavuşmak istiyorsanız yazılarımızı takip etmenizi öneririz.

Aşık olanlar için sevdiği ve özlem duyduğu kişiye kavuşma duası

Aşık olmak, yanındayken bile sevdiğine hasret kalmaktır. Sevdalınızın yanında zaman su gibi akıp gider.Bazende insanı hayata küstüren istenmedik ayrılıklar yaşanmış olabilir.Aşkı karşılıklı olup hasret çeken tüm sevenlerin özleminin bitesi için önereceğim en etkili duaları dikkatle yaparsanız.Sevdiğinize kavuşup sevdanızı dahada güçlendirebileceksiniz.

Dua

“Bismillahirrahmanirrahim”

“Ya men la ya’lemü keyfe illa hüve ve ya menla yebluğu kudretühü feniruhu gayruhü ferric anni.


” Anlamı;

“Ey kendisinden başkasının, kendisinin nasıl olduğunu bilmeyen “Allah’ım” Ey kudretine kimsenin erişemediği “Rabbim” Benim bu sıkıntımı gider.

 

Bu duayı okumaya başlamadan önce sevdiğimiz insanın adını da  niyetimize dahil ederek duamızı bu feyz ile yapmalıyız.

 

Çevirgel duası ile Terkeden Sevgilinin Geri Gelmesini Yalvarmak

 

Geri dönmesini istediğiniz giden sevdiğinizi geri gelmesini sağlayacak en etkili çevirgel duası ile Allahın izni ile kaybettim sabdığınız mutluluğunuz daim olacaktır.Siz yeterki canı gönülden inanarak okumanıza devam edin.

“Bismillahirrahmanirrahim

“Rabbena la tuziğ gulubena ba’de iz hedeytena ve heblena min ledunke rahmeh. İnneke ente’l-vehhab. Rabbena inneke camiu’n-naşi liyevmin la raybe fih. İnneke la yuhlif’ul-miad.”

Anlamı

“Ya Rabbi! Bizi doğru yola eriştirdikten sonra kalplerimizi kaydırma. Katından bize rahmet bağışla, sen çok bağışlayansın. Ey Rabbimiz! Kendisinde şüphe olmayan bir günde insanları muhakkak sen toplayacaksın. Allah verdiği sözden kesinlikle geri dönmez.

Kocayı eve geri getirme duası

Eşiniz evimi terk etti? İster sebebi başka bir bayan araya girmiş olsun, ister anşalmazlık olsun aranızda sebep her ne olursa olsun, eşinizi seviyor ve eve geri gelmesini isyiyorsanız, size olan sevgisinin artması için, eşinizi eve geri getirme duasını gelecegine inanarak okumanızı öneriyoruz.Günde 100 defa okunursa etkisi daha hızlı olacaktır.

“Bismillahirrahmanirrahim”

“Allahümme inna nes’elüke min Hayri ma se’eleke minhü nebiyyü-ke Muhammedün (s.a.v.) Ve ne’uzü bike min şerri meste’aze minhü nebiyyüke Muhammedün (s.a.v.) Ve ente’l-müsteanü ve aleyke’l-belağu ve la havle ve la kuvvete illa billah.”

Sevdiğini geri dönderme duası

Bazen sevgiler inişli çıkışlı olalabir, sevgiler arasında çok güçlü bir bağ varsa kişiler ayrı bile olsa kalpleri birbirlri için hep atar.Eğerki sizlerde sevgiliniz ile ayrı iseniz, geri gelmesini istiyorsanız,sevdiğinizi geri getirme duasını seher vakti okumanızı tavsiye ederiz.Seher vakti okunan duaların kabul olduğu bazı rivayetlerde bilinmektedir.

“Bismillahirrahmanirrahim”

“Ve ellefe beyne kulubihim, lev enfakte ma fil ardı cemian ma ellefte beyne kulubihim ve lakinnallahe ellefe beynehum, innehu azizun hakim.”

Anlamı

“Ve onların kalplerinin arasını sevgiyle birleştirdi. Eğer yeryüzündeki şeylerin hepsini infak etseydin “verseydin” onların kalplerinin arasını birleştirmezdin. Ve lakin Allah, onların arasını birleştirdi. Muhakkak ki, O; Aziz’dir. Hakim’dir.

 

Sevdiğin ile evlenme duası

Sevdiğiniz ile hayatınızı birleştirmek için niyet ettiniz, fakat bazı ters giden olaylar vs. sebeplerden dolayı nikah suresini uzatma kararı aldı ise sevdiğinizin ailesi sizlerde birbirinize kavuşmak istiyorsanız.Gece yatmadan önce Yusuf suresini mutlaka okuyun ve ardından dua edin.Surenin ilk 8 ayetininde okunabildiği söylenmektedir.Sizlere Yusuf suresinin ilk 8 ayetini paylaşacağım.


Yusuf suresi :

 

1: Elif lâm râ tilke âyâtul kitâbil mubîn

 

2: İnnâ enzelnâhu kur’ânen arabiyyen le allekum ta’kılûn

 

3: Nahnu nakussu aleyke ahsenel kasası bimâ evhaynâ ileyke hâzel kur’âne ve in kunte min kablihî le minel gâfilîn

 

4: İz kâle yûsufu li ebîhi yâ ebeti innî re eytu ehade aşere kevkeben veş şemse vel kamere re eytuhum lî sâcidîn

 

5: Kâle yâ buneyye lâ taksus ru’yâke alâ ihvetike fe yekîdû leke keydâ(keyden), inneş şeytâne lil insâni aduvvun mubîn

 

6: Ve kezâlike yectebîke rabbuke ve yu allimuke min te’vîlil ehâdîsi, ve yutimmu ni’metehu aleyke ve alâ âli ya’kûbe kemâ etemmehâ alâ ebeveyke min kablu ibrâhîme ve ishâk(ishâke), inne rabbeke alîmun hakîm

 

7: Le kad kâne fî yûsufe ve ihvetihî âyâtun lis sâilîn

 

8: İz kâlû le yûsufu ve ehûhu ehabbu ilâ ebînâ minnâ ve nahnu usbeh

 

 

 


Yorum Bırak

 1. 5365139620halil dedi ki:

  Rabbim herkese gönlü gibi versin uşak tan bir oğlum var

 2. gul dedi ki:

  burada yazan kavusma duasını okuyupta
  faydasını goren var mı ben sevdıgıme kavusmak ıstıyorum baska bıldıgınız dualar varsa yazarmısınız

 3. Isa dedi ki:

  Öncelikle bu duaları bize ulaştıran sayfa yönetimine teşekkür ediyorum kendimi şansız hisseden bir insanım 26 yaşındayım makina muhendisyim amacı evlilik olan bayanlarla tanışmak isterim ankarada yaşıyorum

 4. Cihan dedi ki:

  İnanmıyorum artık her duaya çünkü her kafadan farklı.bisey çıkıyor ha bu arada ALLAH ‘ın herşeyine kuskusuzca şüphesizce inanıyorum herşeyi yok tan.var eden.yüce ALLAH tır ve benimde çoğu şeyden kısmetin yok yada imtihanmıdır yada imtihan dır.diyip hep şükrediyorum iki.cisi hem.yoksul hemde çekin geç biriyim kızların kadınları n 100de 90parası olana gidiyor bu dünyada sevmek değilde parası olan herşey elde edebiliyor bu dünyada zeng î n olmasam.umurumda değil zaten dusunmedimde 32yaşındayım evlenmesemde sorun değil belki.buda.benim.kader î n mahder de belki.huzura kavusurum en azından büyük günah.işlediğim yok inşallahta olmazda ALLAH kimseyi kimsesiz açlıkla yoksullukla sevgisizlikle sınamasın insallah

 5. Erkan dedi ki:

  Bu ne arkadaşlar resmen evlilik sitesine çevirmişsiniz Allah hepinizin bahtını açık etsin diyorum
  Yok ben çirkinim yok ben güzelim demiyelim Allah herkesi ayrı bir güzellikte yaratmış halimize şükürler olsun

 6. Kaplan dedi ki:

  Selamün aleyküm buradaki yorumlar acaba nekadar gerçek insanlar tarafından yazılıyor?

 7. Emel atmaca oglu dedi ki:

  Benim için de dua ederseniz çok sevinirim sevgilimden bugün ayrildik ve ben onu çok seviyorum sizden böyle bir yardım istiyorum

  • Volkan dedi ki:

   Bacım kimseyi Allah’tan çok sevme yeter ondan her zaman senin ve ailen için hayırlı olanı işte

 8. Kubi dedi ki:

  Merhaba Ankara da yaşıyorum özel bi sektörde çalışıyorum 30 yaşında bekarım ankara civarında ciddi düşünen bayanlar WhatsApp (0542 438 88 26) ulaşa bilirsiniz hayata hep pozitif bakın çünkü ALLAHTAN umut kesilmez 😉🤗

 9. Erol dedi ki:

  Ben başından kötü bir evlilik geçmiş biriyim. Uzun zamandır da bekarım. Maneviyatı kuvvetli, asabi olmayan, güler yüzlü 30_45 arası bekar ya da çocuksuz çalışan bayanlarla ileriye dönük tanışmak istiyorum. 05054931355

 10. Mustafa dedi ki:

  Sevdiğim kişiye kavuşmak için dua edelim allah rızası için teşekkürler

 11. Mrv dedi ki:

  Bismillahirrahmanirrahim
  RAHMAN ve RAHİM olan ALLAH’IN izniyle, adıyla
  Allah ‘ım şüphesiz ki senin herşeye gücün yeter sevdiğim bir kulun var benim ona olan sevgimi, umutlarımı, güvenimi boşa çıkarma çünkü senin her duruma olduğu gibi bu durumada gücün yeter, Onu bana bağışla,Bir ömür her iki taraf içinde mutluluk nasip eyle sen benim günahlarımı affeyle, onun sevdiği kulu içinde ikisi arasında bağlı olmucak derecede sevgi nasip eğer benim o iki sevgili arasında düşüncem yanlışsa insanlığımla bağışla bu ve tüm günahları mı sen affedicisin affetmeyi seversin bizleride affeyle hayırlar nasip eyle çünkü ben o kulunu onsuz bir hayat süremicek kadar çok sevdim. Ve onu elimden geldiğince bir ömür boyu mutlu etmeye razıyım ben. Amin YARRABBELALEMİN.

 12. Mustafa kasım bilici dedi ki:

  Ey rabin bizi kavuştur bizi ayırma
  Yanliz sana sığınırım allahım bize merhamet eyle ikimiz mutlu mesut eyle allah’ım
  Amin