Şeytandan Mektup Var!!!

Şeytandan Mektup Var!!!

Tem 8, 2009 1 Yazar: beytül ahzan

Seni dün günlük işlerini yaparken gördüm. Namaz kılmadan, dua etmeden bir günü daha geçirdin. Hatta yemek yerken ve yatarken bile dua etmek için vakit ayırmadın.

Çok nankörsün! Seninle gurur duyuyorum. Benimle olduğun için çok mutlu olduğumu söyleyemem.Hatırlıyor musun? Senelerdir beraberiz ama seni hala sevmiyorum. Doğruyu söylemek gerekirse: Senden Allah’tan nefret ettiğim için nefret ediyorum.

Allah beni cennetten attığı için bende seni kullanıyorum. Seni de Allah’ın bana yaptıklarını ödetene kadar kullanacağım, ondan sonra sende defolup gidebilirsin.

Biliyor musun aptal. Allah seni seviyor, ama sen hayatın boyunca benim yanımdaydın. Bunun için de seni ödüllendireceğim. Hayatının berbat olmasını sağlayacağım. Biz ikimiz beraber kaldıkça bu Allah’ı çok üzecek. Zaman senin hayatını kimin yönlendirdiğini O’na gösterecek. Ve bu senin sayende olacak.

Geçirdiğimiz güzel günleri hatırla, insanları nasıl hor göruyorduk, onlara küfür ediyorduk, çılgın partilere gidiyorduk, hırsızlık yapıyorduk, nasıl iki yüzlü davranıyorduk, sigara kullanıyorduk, camiye gitmiyorduk, dedikodu yapıyorduk…..

Bunların hepsini kaybetmek istemezsin değil mi?

Hadi gel aptal! Sonsuza dek beraber yanalım! Senin için çok şeyler düşünüyorum.

Bu mektubu sana ne kadar değer verdiğimi söylemek ve hayatının büyük bir parçasını kullanmama izin verdiğine teşekkür etmek için yazıyorum.

Aptal, bazen sana çok gülüyorum. Öyle salaklıklar yapıyorsun ki, benim bile midemi bulandırıyorsun. Sen böyle devam et. Yeni nesile yalancılığı aldatmayı, kumarı ve cami yerine diskolara gitmeyi öğret.

Sen bunları onlaron yanında yap ki onlarda seni örnek alsınlar. Zaman sonra onlarda aynısını yapacaklardır. Çocuklar böyle işte.

Neyse, şimdi gitmeliyim ama birkaç saniye sonra tekrar seni görmeye geleceğim. Azıcık aklın olsaydı tövbe etmek için bir yerlere giderdin ve yaşayacak olduğun bir kaç seneyi de Allah’la beraber geçirirdin.

Bir kimseyi uyarmak karakterimde yoktur aslında, ama seni tanıyorum. Sen zaten benim yanımdan ayrılmazsın. Senin yaşında olan bir insanın hala günah işlemeye devam etmesi saçmalık olsada. Sakın beni yanlış anlama, senden hala nefret ediyorum, ve bu böyle devam edecek. Beni gerçekten seviyorsan tabiki bu yazıyı kimseyle paylaşmazdın. Ölüm bizi buluşturana kadar…..

ŞEYTAN

Alıntıdır…