Seni Seven Biri Var

Seni ilk doğduğun andan beri seni senden çok seven biri var.O seni sevmekle kalmıyor.Koruyup kolluyor, iyiliğini istiyor ve sana herkesten daha yakın duruyor.

Kalbinde O’nun aşkı olursa ne mutlu sana!!! O’nun sana olan sevgisi o kadar fazla ki ; sen O’nu ne kadar üzsen e O’na ne zaman dönsen o senden asla!  Yüz çevirmez.İşte O’nun böyle bir hümanist sevgisi var. Fakat O seni her ne kadar severse sevsin, sen O’nu fazlasıyla üzüyorsun.

Kim bu biliyor musun?
Seni yaratan Rabb’in!!!

O sana şah damarından daha yakın. Sana kimsenin veremeyeceği sevgiyi verir.Senin hakkında en hayırlısı neyse O’nu verir.Seni kötülüklerden korur.Her zaman iyi yolda yürümeni ister.Ama sen bu kadar iyiliğe rağmen, şeytanın peşinden gidersin.Şeytan, seni sevmiyor ki, O seni şeytandan uzak tutmaya çalıştıkça sen Rabb’inle zıtlaşır şeytanın peşine koşarsın… İşte sen bunu göremeyecek kadar şeytana esir olmuşsundur.

Ama her şeye rağmen tövbe edip Rabb’ine döndüğünde; O sana kapılarını ardına adar açar. Çünkü O esirgeyen bağışlayan ve merhametlilerin en merhametlisidir.İşte senin Rabb’in bu kadar yücedir. O yücelerin yücesidir.

Dostlar bu kadar sevgiyi karşılıksız bırakamayız.Rabb’iniz size bu kadar yakınken O’ndan kopamazsınız.Dilerim Allah’tan cümlemizi hidayet eylesin….

KÜBRA AYDIN

3 yorum

  1. Cok guzel sozler. Ben Senin varlina inaniyorum.Sen birsin teksin. Sen mucuzeleri yani bizi dunyayi ve baska seyleri yaratansin. ALLAHIM kalbimize gonlumuze Kendi sevginden baska sevgi salma. Biz Seni Senin bizi sevdiyin kadar sevemesek bile bizi bu guzel sevgiden mahrum birakma

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*