Kısmet Açma Duaları Denenmiş Yöntemleri

Kısmet Açma Duaları Denenmiş Yöntemleri

Mar 6, 2018 97 Yazar: beytül ahzan

Kısmet açma duaları konulu bu yazımızda en çok kendini talihsiz,nasipsiz olarak gören siz değerli okurlarımızın sorularına cevap bulacağı, en etkili kısmet açma dualarını paylaşacağız. Denenmiş ve Müslümanlar tarafından faydalı ve etkili bulunan kısmet açma dualarını okuyarak, kapalı kısmetini açmak için Allah’a yalvarmak, kısmet açma büyüleri ve muskaları peşinden koşmaktan hayırlı ve caizdir.

kısmet duası

Denenmiş dualar ve en etkili yöntemler ile, iş kısmeti, evlilik kısmeti açmak için siz de dualarımızdan faydanalabilirsiniz. Allah kabul etsin inşallah!

DENENMİŞ KISMET AÇMA DUALARI

Hepimizin hayatında zaman zaman kendimizi kısmetsiz gördüğümüz anlar olmuştur. En çokta olmasını istediğimiz olaylar gerçekleşmediğinde kendimizi şansız görür ve bir umutsuzluğa kapılırız.

Kimi zaman iş konusunda şansım yok deriz,kimi zaman eş bulma konusunda nasibim yok deriz.Kaderimiz böyle imiş deyip olayları, hüzünleri sineye çekeriz. Oysa ki unuttuğumuz bir durum ise,bu dünyevi telaşlar arasında duaya yönelmeği unutmuş olmamız. Halbuki Allah’a şükredip o en güzel ve en etkili kısmet açma dualarını okursak hem kısmetimiz açılmış olacak, hemde ruhen duaların tesiriyle huzur bulmuş olacağız.Nasip açma dualarını geniş kapsamlı açarak yazımıza devam etmek istiyorum.

 

Evlilik için kısmet açma duası

 

Bir aile kurmak  hemen hemen hepimizin arzusudur. Ancak bazen izdivaçlarımızı yıllar geçmesine rağmen iyi bir talip bulamadık diye gerçekleştiremeyiz.Birde bakarız yıllar geçmiş biz hala bekarız.Yaş geçtikçe yalnızlığımızı daha iyi anlarız.

Evilik için kısmetinizin açılmasını istiyorsanız önereceğimiz dua ve ayetleri okumanızı öneriririz.

Ayrıca aşağıda verilen evlilik kısmeti açma duaları ve surelerine ek olarak çabuk evlenmek için dua yazımızı da okuyabilirsiniz.

 

Dua

inna fetehna leke fethan mubiyna.( Bu ayeti bol bol okumak kısmetinizi açar)

 

Dua

 

”Allahümme ya mufettiha’l-ebvab,iftah lena hayre’l-bab!”

 

Anlamı

 

Ey kapıları açan Allah’ım!Bizim için en hayırlı kapıyı aç!”

 

Hadıd suresi

 

’Ve ennel fadle bi yedillâhi yû’tîhi men yeşâu, vallâhu zûl fadlil azîm.’’

Anlamı

 

İhsan, üstünlük ve fazilet Allah’ü tealanın elindedir. Allah onu istediğinie verir. Allah fazilet sahibidir.

 

Bekar için kısmet açma duası

 

Taha suresi

 

Festebşirû bi bey’ıkumullezî bâya’tum bihî, ve zâlike huvel fevzul azîm(azîmu).

 

Bu Ayeti bekar arkadaşlar evilik düşündüğü andan itibaren hergün 100 defa okursa hayırlı bir kısmet ile karşılaşır Allah’ın izni ile

.

 

İş kısmeti açılması için dua

 

İş yerlerimizin kısmetli bol kazançlı olmasını hepimizde isteriz.  özellikle yeni bir iş yeri açtıysak daha bir heyecanla işlerimizin düzenli bir şekilde yürümesini isteriz.Bir yandan çalışma azmimizi daha artttırıp bir yandanda iş yeri kısmetimizin açılması için gereken duaları okuyup Allahtan bol rızık istemeliyiz.Allah’ü Teala çalışan kullarının , nasibini artırır,şansını bol yapar.

 

Karınca duasını mutlak ve mutlak iş yerinizin özellikle kapı içinde üst kısıma asmanızı öneririz.Kapı üzerinde uygun bir yer yok ise, uygun olan bir duavarada asılabilinir.İster bu duayı siz yazın çerçeve yapın isterseniz hazır yazılı temin edebilirsiniz.Buzdolap üzerleri için magnet olarakta piyasada bulunmaktadır.Tercih size kalmış.

Bu karınca duasının  fazileti ve etkisi sayesinde iş yeri nasibiniz inanamıycağınz derecede açılacak.

 

Karınca duası

Allahümme ya Rabbi Cebrâîle ve Mîkâile ve İsrâfile ve Azrâile ve İbrahime ve İsmaile ve İshaka ve Yakube ve münzilel berakâti vet Tevrâti vez-Zebûri vel İncili vel Furkan. Ve lâ havle ve lâ kuvvete illa billahil aliyyil azim. Lâ ilâhe illallahül melikül hakkul mübin. Muhammedü-Resülüllahi sadikul va’dil emin. Ya Rabbi, Ya Rabbi, Ya Hayyu, Ya Kayyum, Ya zel Celali vel İkram. Es’elüke ya Rabbel arşil azimi en yerzükani rizkan halalen tayyiben birahmetike ya erhamer Rahimin. Yemliha, Mekseline, Mislina, Mernüş, Debernüş, Şazenüş, Kefetatayyuş, Kıtmîr.”

 Hayırlı kısmet için dua

Allahümme ya mufettiha’-ebvab,iftah lena hayre’lbab.

Anlamı

Ey kapıları açan Allah’ım, bize en hayırlı kapıları aç yarabbi.

 

Ayetel Kürsüyü her iş yerinizi açarken ve kapatırken en az 3 defa okumanız ve sağ ayağınız ile iş yerinize giriş yapmanızda fayda olacaktır.

Ayetel Kürsüyü okuduktan sonra kısa bir dua ile iş yerinize adım atarsanız duanızın etkisi daha eftal olur.

Dua

Allahım canımın sağlığı ile iş yerime girmemi nasip ettin,canımın sağlığı ile çıkmamı nasip et. Rızkımı bol kazancımı helal eyle ya rabbi diye duamızı etmeyi unutmayalım.

 

Sevdiği ile izdivaç için dua

 

İnsanın hayatında en değer verdiği kişiler şüphesizki en sevdikleridir,hele bu hayatınızı birleştirmek istediğiniz biri ise ve kavuşma şansınız yok gibi görünüyorsa,karamsarliğa kapılmayın ve Allah’ın o güzel kudretli diğer 99 isimini Esma’ül Hüsnayı hergün okumanızı öneriyoruz.

Hergün çektiğiniz takdirde sevdiğiniz ile izdivacınız hasıl olur.

 

Hayırlı kısmet için dua

Allahümme ya mufettiha’-ebvab,iftah lena hayre’lbab.

Anlamı

Ey kapıları açan Allah’ım, bize en hayırlı kapıları aç yarabbi.