Antalya’daki 5 Yıldızlı İslami Oteller ve 2018 Sezon Fiyatları

Eki 19, 2017 0 Yazar: beytül ahzan

“Tesettürlü Hanımlara ve Müslüman Ailelere Uygun 5 Yıldızlı İslami Oteller Antalya bölgesi ile ilgileniyorsanız doğru yerdesiniz;”

5 yıldızlı islami oteller antalya

 

5 yıldızlı tatil köyleri ve otelleri ile sayısız tatil alternatifini farklı fiyatlar ve ödeme koşulları ile sunan en önemli şehirlerden bir tanesi olan Antalya; 2017 ve öncesi tüm sezonlarda olduğu gibi 2018 yılında da muhafazakar aileler için uygun bir tatil destinasyonu olmaya devam ediyor.

Antalya’daki pek çok otel yabancı turistlere de hizmet verip global bir tatil anlayışına hizmet ediyor olsa da, muhafazakar tatil olanakları sunan İslami otellerin de sayısı da azımsanacak gibi değil.

 

Antalya’daki İslami Oteller ve Hizmetlerindeki Farklılıklar:

 

Bir taraftan Müslüman ailelerin mahremiyetine, aile yapısına anlayış gösterirken diğer taraftan konforlu ve lüks bir tatil olanağı sunan Antalya 5 yıldızlı İslam otelleri, kadınlar için sağladığı haremlik selamlık havuzlar, hamamlar gibi özellikleri ile öne çıkarken, otellerin mutfaklarında kullanılan her türlü ürünün İslami şartlara uygun olarak temin edilmiş olmasına da özen gösteriyor.

Otellerin tümünün alkolsüz oteller olduğunu söylememize de lüzum yok zannedersek.

Ayrıca Antalya’daki İslami otellerde, siz ve aileniz dışında konaklayan kişilerin tamamının da ya sizler gibi dinimizin gereklerine uygun şartlarda yaşayan ailelerden ya da sadece ahlaklı yaşam ve tatil tarzını benimsemiş kadın gruplarından oluştuğunu görebilirsiniz.

Antalya’daki İslami otellere 5 yıldızlı da olsalar, müşterileri ne kadar fazla para ödemeyi teklif etmiş olursa olsun, evli olmayan çiftler, giyimi kuşamı ve hareketleri ile ahlaka ve İslama aykırı davranış gösterecek olan hiç bir müşteri tipi kesin suretle kabul edilmemektedir.

Tüm muhafazakar otellerde olmamak kaydıyla, Antalya’daki bazı otellerde otelin kendine ait plajı da bulunmakta ve plajlarda da kadınlar ve erkekler için ayrı bölümler sunulmaktadır. Böylece hanımların güvenle ve konforla denize girmeleri temin edilmektedir.

Ayrıca 5 yıldızlı otellerin genelde kendi bünyesinde barındırdıkları deniz ve plaj ürünleri satan dükkanlarda, özellikle hanımlar için islama uygun olarak dizayn edilmiş haşema dediğimiz tarzda mayolar ve deniz ürünleri de bulunabilmektedir.

 

5 Yıldızlı İslami Oteller Antalya:

 

Antalya’nın özellikle Alanya bölgesi, ünlü bir tatil yöresi olmanın yanı sıra, 5 yıldızlı otel alternatifleri bolca olan bir bölgedir ve muhafazakar otellerin de önemli bir kısmı bu bölümde bulunmaktadır.

Aşağıda 2018 yılı için planlayacağınız muhafazakar tatiliniz için önerdiğimiz en kaliteli 5 yıldızlı Antalya otellerinin listelerini, otel bilgileri ve fiyat alternatifleri ile bulabilirsiniz.

Dilediğiniz İslam otelini, dilediğiniz tatilde rezerve etmek için sayfanın sonunda iletişim formunu hemen doldurabilir ve teklif isteyebilirsiniz.

Ayrıca otel rezervasyonuna ek olarak, araç kiralama ya da uçak bileti satın alımlarınız için de talep oluşturabilir ve tüm tatil paketinizi bizim planlamamızı isteyebilirsiniz.

Bu sayfa üzerinden yaptığınız rezervasyonlarınızdan edinilen gelirin belirli bir kısmı, ihtiyaç sahibi ailelere doğrudan yardım yapmak üzere harcanmaktadır.

 

İSLAMİ OTELLER ALANYA:

 

Bu başlıkta sizlere, Alanya’da bulunan 5 yıldızlı İslam otellerinin en çok tercih edilenlerini sunuyor olacağız. Alanya; Antalya iline bağlı büyük bir tatil yöresidir.

Sıcak denizi ve hareketliliği ile meşhurdur. Fiyatları da oldukça uygun bir bölgedir.

  • ELVIN DELUXE HOTEL ALANYA

Kişi başına gecelik fiyatları 179,00 TL’den başlayan Elvin Deluxe Hotel, muhafazakar aileler için konforlu bir tatil imkanı sunan, pek çok rakibine göre oldukça uygun fiyatlı konaklama alternatifleri sunan, her şey dahil konseptinde çalışan, kendi özel plajına sahip, oldukça elverişli bir İslami tatil otelidir.

5 yıldızlı olmasına karşın, lüksten ziyade, konforlu demenin daha uygun olacağı Elvin Deluxe, Müslüman ailelerin Antalya otelleri arasında en sık tercih ettikleri otellerden biridir ve pek çok odası olmasına rağmen, yoğun talep yüzünden erken dolmaktadır.

Eğer siz de bu otelde konaklayarak 2018 tatilinizi planlamayı düşünüyorsanız, rezervasyon yapmak için acele edin!

 

  • ADIN BEACH HOTEL ALANYA
  • WOME DELUXE HOTEL ALANYA
  • BERA ALANYA HOTEL
  • ATLAS BEACH HOTEL ALANYA
  • CLUB KARABURUN ALANYA
  • ADENYA HOTEL ALANYA
  • MODERN SARAYLAR HOTEL ALANYA
  • GRAND AKÇA ALANYA RESORT
  • TEKBIR HOTEL ALANYA

İSLAMİ OTELLER KUMLUCA:

Bu başlıkta sizlere,Kumluca’da bulunan 5 yıldızlı İslam otellerinin en çok tercih edilenlerini sunuyor olacağız. Kumluca; Antalya iline bağlı orta büyüklükte bir tatil yöresidir.

Sıcak denizi ve hareketliliği ile meşhurdur. Fiyatları da  aynen Alanya gibi oldukça uygun bir bölgedir.

 

Türkiye’de hizmet vermekte olan, farklı bölgelere ait islam otelleri ve muhafazakar tatil mekanlarının 5 yıldızlı olanlarından daha ekonomik olanlarına pek çok alternatifini bir arada bulmak istiyorsanız; ilgili kategori sayfamız olan İslami Oteller sayfamıza bakabilirsiniz